Naruto - Zamaskowany wojownik?

Dyskusje na temat konkretnej anime/mangi. Każdy temat zawiera tylko 1 tytuł anime/mangi

Naruto - Zamaskowany wojownik?

Postprzez Gosu » 13 paź 2011, o 17:47

Pytanie dla tych co czytali najnowszy chapter Naruto 559, jak myślicie kto się podszywa za Madare? i nosi tą maskę? Kim tak naprawdę jest przywódca Akatsuki?
Gosu
 
Posty: 72
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07


Re: Naruto - Zamaskowany wojownik?

Postprzez meaghan » 1 gru 2011, o 21:31

Co do tematu związanego z naszym przecudownym Tobim jest bardzo dużo teorii. Wiele fanów mangi M. Kishimoto nadal twierdzi w uparte, że jest to prawdziwy Madara, a ciało, które zostało wskrzeszone, to tylko ciało a nie dusza. Dlaczego? Jak już zdążyłam usłyszeć - Madara używał podobnej techniki Orochimaru. Wrr... Nie, ja w to osobiście nie wierzę. Na pewno z czasem przekonamy się kim jest zamaskowany wojownik, jednak niektórzy twierdzą także, że jest to ojciec Kakashiego. W co ja wierzę? W nic... Udaję, że może to będzie jakiś nowy, wielki wojownik? Nie wiem... Poczekamy na dalszy przebieg akcji, a się okaże. :) POZDRAWIAM.
meaghan
 
Posty: 31
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 22:37

Re: Naruto - Zamaskowany wojownik?

Postprzez miqell » 4 gru 2011, o 03:55

Przecież już w którymś odcinku przedstawił się i ściągnął maske jak rozmawiał z sasuke wtedy właśnie 1 raz nasz uciekinier z wioski liścia odpalił Amaterasu taki mały prezent od brata przed śmiercią ;D nawet za grobu Itachi stara sie bronić braciszka ;D
miqell
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 03:35

Re: Naruto - Zamaskowany wojownik?

Postprzez Gosu » 21 gru 2011, o 11:58

niekoniecznie mówił wtedy prawdę :)
Gosu
 
Posty: 72
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07

Re: Naruto - Zamaskowany wojownik?

Postprzez meaghan » 26 gru 2011, o 23:52

Z jednej strony bardzo prawdopodobne jest, iż to Madara, gdyż z jakich innych przyczyn Itachi dołączyłby do Akatsuki? Nie od dziś wiadomo, że zrobił to dlatego, by bronić wioski, a Madara był największym zagrożeniem.
meaghan
 
Posty: 31
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 22:37

Re: Naruto - Zamaskowany wojownik?

Postprzez Gosu » 27 gru 2011, o 17:45

Przecież Madara został wskrzeszony przez Kabuto, więc ja bym go wykluczył - chyba ze to jakaś zmyłka
Gosu
 
Posty: 72
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07


Powrót do Manga / anime - konkretne tytuły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron