Rozwój Fandomu

Rozwój Fandomu

Postprzez kamisanlublin » 6 paź 2011, o 09:18

Witam:D ze względu że nic nikt tu nie wpisał, mam taki mały apel związany z tematem, nasz Fandom rozwija się dzięki nam, dzięki temu że kupujemy to co wychodzi w naszych dostępnych wydawnictwach. Pamiętam czasy początku kiedy to wychodziło pismo Animegaido,a w Secret Servisie i Pc Shareware były publikowane Manga Cornery, potem Kawaii i chyba pierwszy wydawca JPF i jego mangi, tak to się zaczęło rozwijać i procentować liczbą mang, anime i rzecz jasna fanów których często przyciągały kolorowe okładki i prześliczne twarzyczki na nich umieszczone. W tv puszczali stare anime, głównie na Polonii 1,oraz na zagranicznych kanałach typu Vox gzie można było zobaczyć anime z prawdziwego zdarzenia ( zazwyczaj były to całonocne maratony,eh pamiętam jak puszczali Record of Lodoss War całą serię, zarwana nocka i zabawne zdarzenia typu reklamy "gorących linii telefonicznych" :P między odcinkami, ja wtedy miałem paręnaście lat i jako osesek musiałem nieźle się z tym bunkrować żeby nie wyjść na zbolka czyhającego po nocach na sen domowników żeby sprośnych reklam się naoglądać hahaha XD ) Ok. już daje konkrety bo się rozmarzyłem zbytnio, chodzi mi oto że: jak wiadomo żeby wydawca wydawał nowe tytuły potrzebny jest wystarczający popyt na jego produkty,żeby w tv leciały dobre anime potrzebna jest dobra oglądalność. Więc tu jest mój apel, oglądajcie to co leci w tv, nawet jak macie to na płycie oryginalnej lub nagranej, po prostu trzeba podbijać oglądalność a wtedy taki jeden z drugim kierownikiem przetrybi że puszczanie anime w ich stacji się opłaca się opłaca. Kupujcie mangi oraz magazyny, mimo dostępnych skanlacji bo nasze pieniądze są kluczem do rozwoju naszego świata. Płakać mi się chciało kiedy upadło Kawaii, teraz Animegate ma problemy (założył je redaktor Kawaii'a, Paweł Musiałkowski aka Mr. Jedi) mimo iż za niewygórowaną cenę mają dobre produkcje wydane. I pamiętajmy o jednym, o tym mianowicie że to te wszystkie firmy śa dla nas, więc napewno nie oprą się kiedy MY, FANDOM damy im sugestię co do tytułów. Więc do dzieła skrzyknijcie się razem! TATAKAE OTAKING!!!!!! ( p.s polecam anime OTAKU no Video, żeby wywołać w Was moi drodzy ducha OTAKU :P )
kamisanlublin
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 11:04


Re: Rozwój Fandomu

Postprzez khushfehmi045 » 12 gru 2014, o 09:41

Pamiętam czasy początku kiedy to wychodziło pismo Animegaido,a w Secret Servisie i Pc Shareware były publikowane Manga Cornery, potem Kawaii i chyba pierwszy wydawca JPF i jego mangi, tak to się zaczęło rozwijać i procentować liczbą mang, anime i rzecz jasna fanów których często przyciągały kolorowe okładki i prześliczne twarzyczki na nich umieszczone. W tv puszczali stare anime, głównie na Polonii 1,oraz na zagranicznych kanałach typu Vox gzie można było zobaczyć anime z prawdziwego zdarzenia ( zazwyczaj były to całonocne maratony,eh pamiętam jak puszczali Record of Lodoss War całą serię, zarwana nocka i zabawne zdarzenia typu reklamy "gorących linii telefonicznych" :P między odcinkami, ja wtedy miałem paręnaście lat i jako osesek musiałem nieźle się z tym bunkrować żeby nie wyjść na zbolka czyhającego po nocach na sen domowników żeby sprośnych reklam się naoglądać hahaha XD ) Ok. już daje konkrety bo się rozmarzyłem zbytnio, chodzi mi oto że:???? :?: :?:
You can join us for best Exam rhce dumps exam braindumps - 700-501 training solutions. Our stevenson contains all those materials you want to pass for real www.the-bac.edu exam & ase training in Principia College
khushfehmi045
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 gru 2014, o 08:35


Powrót do Wydawcy i Media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron