Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Bokusatsu Tenshi Dokuro - chan

Bokusatsu Tenshi Dokuro - chan

Dane
ZakończonaTak
Data produkcji2005
Czas trwania26 minuty
Liczba odcinków6
Share |

Bokusatsu Tenshi Dokuro - chan
扑杀天使

Bokusatsu to po japońsku „pobicie ze skutkiem śmiertelnym”, więc tytuł należałoby przetłumaczyć jako „Bijący­‑na-śmierć anioł Dokuro”. I to właśnie istota tej krótkiej, ale aż nazbyt treściwej serii.
Sakura (tak, to może być męskie imię) Kusakabe do niedawna wiódł życie zwykłe i spokojne, chodził do szkoły, podkochiwał się w koleżance z klasy – Shizuki Minakami.
Ten spokojny czas dobiegł końca. Pewnego dnia w jego domu najzwyczajniej w świecie zjawia się Dokuro­‑chan i oznajmia, że jest przybyłym z przyszłości aniołem – a potem zamienia życie bohatera w pasmo udręki. Klasa bynajmniej nie przyjmuje spokojnie do wiadomości faktu, że Sakura ni z tego ni z owego mieszka pod jednym dachem ze ślicznym aniołem. A już po chwili pojawia się kolejna wysłanniczka sił nadprzyrodzonych, Sabato­‑chan, i oznajmia, że niebiosa wydały na Sakurę wyrok śmierci. Za to, że w przyszłości, próbując zmienić świat w raj dla pedofilów, wynajdzie środek dający wieczną młodość. Ściśle mówiąc, środek powstrzymujący starzenie od chwili, gdy jego użytkowniczka skończy dwanaście lat. Są tylko dwa „małe” problemy: Sabato­‑chan, której zlecono „egzekucję", jest straszną fajtłapą, zaś Sakura ma niespodziewanego obrońcę w osobie Dokuro­‑chan, która postanawia zmienić przyszłość, nie zabijając Sakury. Tyle tylko, że Dokuro­‑chan ma strasznie wybuchowy charakter, toteż sama morduje go – w bolesny i widowiskowy sposób – co kilka minut… Na szczęście wystarczy jeden ruch jej magicznej „pałeczki” (zwącej się Excaliborg, a wyglądającej jak wielki, nabijany kolcami, żelazny „bejsbol” ) oraz krótkie „Pipiru piru piru pipiru pi!”, by Sakura (lub inna ofiara temperamentu Dokuro) wrócił między żywych, głównie po to, by znów w widowiskowy sposób umrzeć...
(tanuki)

(Zapraszam do obejrzenia obydwu sezonów)

Odcinki

NumerNazwaOglądańKomentarze
Bokusatsu II seria ep. 3-4 END 6 Bokusatsu II seria ep. 3-4 END 473 0 Bokusatsu II seria ep. 3-4 END
Bokusatsu II seria ep. 1-2 5 Bokusatsu II seria ep. 1-2 590 0 Bokusatsu II seria ep. 1-2
Bokusatsu ep. 7-8 END (I serii) 4 Bokusatsu ep. 7-8 END (I serii) 560 0 Bokusatsu ep. 7-8 END (I serii)
Bokusatsu ep.5-6 3 Bokusatsu ep.5-6 548 0 Bokusatsu ep.5-6
Bokusatsu ep.3-4 2 Bokusatsu ep.3-4 584 0 Bokusatsu ep.3-4
Bokusatsu ep 1-2 1 Bokusatsu ep 1-2 1514 0 Bokusatsu ep 1-2

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.