Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Cat Shit One

Cat Shit One

Dane
Bazuje naManga
Data produkcji2010
Czas trwania24 minuty
Liczba odcinków1
Share |

Cat Shit One
(Apocalypse Meow )
キャットシットワン

Zwierzęta na wojnie ? A dlaczego nie - przecież już w dawnych amerykańskich kreskówkach posługiwały się bronią... Jednakże, tym razem jest to produkcja japońska, czyli : C(at) S(hit) O(ne) - Apocalypse Meow.
Anime, wyprodukowane przez anima.inc w reżyserii Kazuyi Sasahary (scenariusz : Hiroshi Sekisakai, Kazuya Sasahara) jest ekranizacją mangi Motofumiego Kobayashi. Choć akcja oryginału toczyła się w Wietnamie, to anime zostało "uwspółcześnione" pod względem lokalizacji miejsca akcji tudzież broni. Przeniesiono ją na Środkowy Wschód (Irak ?) a, w/g trailera, czas to prawdopodobnie 1991r (Pustynna Burza). Jeśli chodzi o wykonanie to użyję tu fragmentu "zajawki" z Azunime : "Żołnierze zachowują się wiarygodnie, osłaniają się wzajemnie podczas akcji, współpracują i podejmują logiczne decyzje. Jednocześnie anime jest całkowicie pozbawione krwi, a z Hollywoodzkich naleciałości pozostały tylko takie drobiazgi jak zerowa celność wrażych karabinów i granaty wyrzucające żołnierzy w powietrze na tle efektownych kul ognia. Okazuje się, że Cat Shit One; to całkiem interesujący eksperyment. Powstała dobra i widowiskowa opowieść wojenna, z nieco tylko udziwnionymi bohaterami. Ogląda się świetnie i te nieco ponad dwadzieścia minut mija w zaskakująco szybkim tempie.."
Wydaje się, że szykuje się całkiem ciekawe anime :)
Przewidywana ilość odcinków : 12

(na podstawie: ANN, Wiki (en))

Odcinki

NumerNazwaOglądańKomentarze
CSO ep.1 1 CSO ep.1 597 0 CSO ep.1

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.