Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Kai-Doh-Maru

Kai-Doh-Maru

Dane
ZakończonaTak
Bazuje naAnime
Rodzaj produkcjiSeria DVD
Data produkcji2001
Czas trwania47 minuty
Liczba odcinków1
Share |

Feudalna Japonia IX wiek.
Trwa wyniszczająca walka zwaśnionych klanów o panowanie w targanej spiskami i skrytobójstwami stolicy kraju.
Pośród tej krwawej pożogi rozgrywa się dramat Kintoki, której wpływowi rodzice zostają zamordowani przez okrutnego wuja. Ocalała cudem dziewczynka ucieka z miasta i chroni się w małej osadzie w górach. Mieszkańcy wioski nazywają ją Kai Doh Maru.
Niebawem nadchodzi nieoczekiwana zmiana - Kai Doh Maru odnajduje Raiko, kapitan elitarnego oddziału samurajów i przejmuje nad nią opiekę. Od tej pory dziewczynka wychowywana jest jak mężczyzna i pod czujnym okiem mistrzów uczy się pilnie wojennego rzemiosła. Szybko robi postępy i w wieku siedemnastu lat zostaje pełnoprawnym samurajem. Pewnego dnia ta doskonale wyszkolona, a przy tym piękna, młoda kobieta odkrywa, że do Raiko czuje coś znaczenie więcej niż tylko szacunek i wdzięczność.
Niestety wkrótce boleśnie przekona się, że to nowe uczucie wywoła zazdrość i wściekłość tajemniczej kobiety związanej z jej przeszłością. Przeszłością, której mroczne tajemnice nie powinny już nigdy zostać odkryte...

(filmweb)

Odcinki

NumerNazwaOglądańKomentarze
Kai-Doh-Maru OVA 1 Kai-Doh-Maru OVA 815 0 Kai-Doh-Maru OVA

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.