Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

King of Thorn

King of Thorn

Dane
ZakończonaTak
Bazuje naManga
Data produkcji2010
Czas trwania110 minuty
Liczba odcinków1
Share |

King of Thorn
いばらの王

 

King of Thorn jest animowaną adaptacją sześciotomowej mangi Yujiego Iwahary o tym samym tytule (Ibara no Ou), w reżyserii Kazuyoshi Katayamy, wyprodukowane przez w Kadokawa Pictures.
Wirus nazwany Medusa  powodujący chorobę w wyniku której osoby zarażone kamienieją, zaczyna niszczyć ludzkość. W desperackiej próbie jej ratowania, wybierane są grupy, które zostają zamrożone (kriogenika) na wiele lat - aż do wynalezienia lekarstwa na wirusa. Jednakże, w wyniku zniszczenia obiektu kriogenicznego przez dziwne stworzenia, śpiący budzą się wcześniej i nie wiedząc nic o stanie ludzkości oraz czym są i dlaczego te stwory ich atakują, zmuszeni są walczyć by pzeżyć i uciec z obiektu. Muszą też odkryć co stało się z ziemską cywilizacją w czasie ich snu..
Jedną z tych osób jest Kasumi, dziewczyna, która wraz ze swoją siostrą Shizuku, została zainfekowana śmiercionośnym wirusem. Jednak to tylko Kasumi wybrano (wraz ze 159 innymi osobami) do umieszczenia w komorach kriostatycznych do czasu wynalezienia lekarstwa.
Po przebudzeniu się po nieokreślonym czasie w nowym, opanowanym przez potwory, świecie. Kasumi stara się przeżyć, ale jednocześnie skupia się na poszukiwaniu swojej siostry.
(tanuki)

Odcinki

NumerNazwaOglądańKomentarze
King of Thorn - film (całość) 1 King of Thorn - film (całość) 2133 0 King of Thorn - film (całość)

Komentarze


jag61
  • 2011-06-16 22:35:48
  • jag61
Uwaga:
Czasem trzeba poczekać chwilę na rozpoczęcie ładowania odcinka

Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.