Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Shoujo Sect ~Innocent Lovers~

Shoujo Sect  ~Innocent Lovers~

Dane
ZakończonaTak
Hentai hentaiTak
Bazuje naManga
Rodzaj produkcjiSeria DVD
Data produkcji2008
Czas trwania25 minuty
Liczba odcinków3
Share |

..Kilkuletnia Shinobu Handa, bawi się w parku z niedawno poznaną dziewczynką, która nie jest jej obojętna. Jednak po kilku minutach następuje pomiędzy nimi scena pożegnania......
Teraźniejszość. Handa, wciąż jest na zabój zakochana w swojej przyjaciółce z dzieciństwa - Momoko Naitou, która jednak nie pamięta nic z wydarzeń sprzed lat. Shinobu próbuje wyleczyć ziejącą ranę swego serca, romansując z innymi dziewczętami, jednak na niewiele się jej to zdaje. Czy uda jej się wrócić do Momoko? A może jej serce zdoła wyleczyć,  Maya Enjouji? No i jaką rolę w tym wszystkim odegra, niejaka Oogami?

Tak mniej więcej wygląda zawiązanie fabularne 3 odcinkowej serii OAV, pt. Shoujo Sect: Innocent Lovers, którą można zapakować do kategorii hentai.
PS.
Mała ciekawostka :  W czasie trwania całego anime, nie ma pokazanego ani jednego faceta. Zero. Nul. Świat jak w seksmisji nieomal...  (animeh)

Odcinki

NumerNazwaOglądańKomentarze
Shoujo Sect  OVA 3 3 Shoujo Sect OVA 3 1719 0 Shoujo Sect  OVA 3
Shoujo Sect  OVA 2 2 Shoujo Sect OVA 2 2450 0 Shoujo Sect  OVA 2
Shoujo Sect OVA1 1 Shoujo Sect OVA1 7635 0 Shoujo Sect OVA1

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.