Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Hueco Mundo

Hueco Mundo (虚圏, ウェコムンド, Ueko Mundo, z hiszp. "Pusty Świat", z jap. "Pusta Sfera" ) jest to miejsce gdzie Puści i Arrankary zazwyczaj przebywają.

Hueco Mundo to odpowiednik Soul Society dla Shinigami.

Świat Pustych to przede wszystkim wielka pustynia, ponad którą nigdy nie świeci Słońce. Na niebie widać jedynie Księżyc. Żyją tam wszelkie rodzaje hollowów. Między innymi strażnik pustyni Runuganga. Został on jednak pokonany i zamieniony w lustro. Żyje tam też wyglądający identycznie hollow. Ten z kolei został zniszczony przez Sado i Renji'ego. Na pustyni zamieszkiwała też Nel, Pesche i Dondochakka.

Gdzieś nieopodal pustyni znajduje się Las Menosów. Jak nazwa wskazuje przebywają tam całe stada tych hollowów. Ze względu na to, jest to miejsce szczególnie niebezpieczne. Żyją tam również Adjuchasy. Co ciekawe mieszka tam też wygnany Shinigami - Ashido.

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.usNajciekawszym miejscem w Hueco Mundo jest Las Noches (虚夜宮(ラス・ノーチェス ), Rasu Nōchesu; z hiszp. "Noce", z jap. "Nocny Pałac Hollowów") - były pałac Króla Hueco Mundo - Barragana. Po pokonaniu go przez Aizena, Las Noches stało się siedzibą Espady i ich Fraccion.
Sama budowla to niesamowite, magiczne miejsce. Dzięki Aizenowi, wewnątrz znajduje się sztuczne niebo. Budynek jest jak wielki labirynt. Łatwo się tam zgubić. Dodatkowo znajduje się tam część pomieszczeń medycznych i skrzydło aresztowań. Za panowania Barragana budynek praktycznie nie istniał. Teraz jest to Wielki Pałac, widoczny z ogromnej odległości. Jest wybudowany w stylu islamskim. Ma kopułę oraz otaczające je 4 ogromne wieże. Dodatkowo na kopule jest jeszcze 6 mniejszych wież, gdzie znajduje się sala główna Espady oraz sala tronowa Aizena. Budynek jest biały. Jest bardzo duży, porównywalnie do Seireitei. Pierwsze 4 osoby z Espady nie mogą wewnątrz uwalniać swoich mieczy.